Evir Jasarevic VD 070 781 83 31 elvir@eevent.se

Emir Jasarevic vice VD, kalkyl 073 430 99 16 emir@eevent.se

Annethe Holmström Ekonomi ansvarig 073 940 17 99 annethe@eevent.se

Nerina Jasarevic Administration, Inköp 070 051 39 02 nerina@eevent.se

Sabahudin-Budo Garibovic Luftbehandling Projekt-Produktionsledare 070 438 97 12 budo@eevent.se

Adis Muhic Luftbehandling Projekt-Produktionsledare 070 438 97 13 adis@eevent.se

Serkan Yilmaz Luftbehandling Projekt-Produktionsledare 070 791 93 07 serkan@eevent.se

Miroslav Mosa Hrkac Teknisk Isolering VS, Projekt-Produktionsledare 076 178 74 88 mosa@eevent.se

Nermin Biberic Luftbehandling Produktionsledare 070 438 97 11 nermin@eevent.se

Muamer Hasanbegovic Maki Luftbehandling Produktionsledare 070 438 97 10 muamer@eevent.se

Radek Kulczewski Luftbehandling Produktionsledare 073 513 43 92 radek@eevent.se

Admir Secic Luftbehandling Produktionsledare 076 340 17 76 admir@eevent.se

Eldin Huskic Luftbehandling Produktionsledare 073 358 81 45 eldin@eevent.se

Armin Pasalic Luftbehandling Arbetsledare 070 723 91 84 armin@eevent.se

Amir Hasanbegovic Luftbehandling Arbetsledare 073 940 17 96 amir@eevent.se

Elvis Muhic Luftbehandling Arbetsledare 070 405 50 66 elvis@eevent.se

Elmedin Begic Luftbehandling Arbetsledare 076 057 18 46 elmedin@eevent.se